Plastman napisał(a):

Trzeba wygrać w Warszawie.
Nie ma innej opcji. Jeżeli chcemy być dalej mistrzem Polski musimy umieć zwyciężyć w meczu przeciwko Legii. Dotyczy to zarówno umiejętności piłkarskich jak i mentalnego nastawienia piłkarzy.
|
O tuż to , mecz w Warszawie jak najbardziej będzie decydował , i pokaże nam czy Wisła zasłużyła na Mistrza Polski.