Temat
:
Możliwe scenariusze w walce o mistrzostwo
Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
28
02.05.2010, 18:01
Trzeba wygrać w Warszawie.
Nie ma innej opcji. Jeżeli chcemy być dalej mistrzem Polski musimy umieć zwyciężyć w meczu przeciwko Legii. Dotyczy to zarówno umiejętności piłkarskich jak i mentalnego nastawienia piłkarzy.
Plastman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Plastman
Znajdź inne posty napisane przez Plastman