Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 02.05.2010, 18:01
Trzeba wygrać w Warszawie.
Nie ma innej opcji. Jeżeli chcemy być dalej mistrzem Polski musimy umieć zwyciężyć w meczu przeciwko Legii. Dotyczy to zarówno umiejętności piłkarskich jak i mentalnego nastawienia piłkarzy.