Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.05.2010, 17:52
Pozostaje sie modlić o taki scenariusz:
Legia - Wisła 0:0 , Cracovia - Wisła 0:1 , Wisła - Odra 2:0 (7 punktów)
Lech - Polonia Bytom 2:0 , Ruch - Lech 1:1 , Lech - Zagłebie 2:0 (7 punktów)
czyli 1 punktem przewagi wygrywamy Mistrza