Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 02.05.2010, 17:34
Chyba pójdę dać za ten mecz na tace. Do tego gorliwe modlitwy w intencji tej sprawy. Trzeba wygrać , amikusz sie speszy i zremisuje z Polonią Bytom , a wszystko skończy sie na wygranych derbach i przegranej kuchennych na Cichej. Taką mam nadzieję.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując