Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
7317
02.05.2010, 17:27
Patrzmy na siebie , caly czas mamy lidera.Gdybysmy zdobyli 3 punkty na Lazienkowskiej ,zostana nam dwa mecze, ktore nie beda ciezsze niz naszych wspolkandydatow na mistrza.
P.S.Tak , wiem , ze patrze na swiat przez rozowe okulary.
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago