Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7317
Stary 02.05.2010, 17:27
Patrzmy na siebie , caly czas mamy lidera.Gdybysmy zdobyli 3 punkty na Lazienkowskiej ,zostana nam dwa mecze, ktore nie beda ciezsze niz naszych wspolkandydatow na mistrza.
P.S.Tak , wiem , ze patrze na swiat przez rozowe okulary.
Odpowiedz cytując