Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.05.2010, 15:59
kij, że z Legią
kij, że wyjazd
kij, że bez naszych kibiców

po ostatnich wtopach trzeba ten mecz wygrać
jak się przegrywa u siebie z ostanią drużyną ligi
to nie ma się o dziwić

TRZY MECZE O WSZYSTKO
Odpowiedz cytując