Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9473
Stary 02.05.2010, 14:48
Wczoraj też przeczytałem, że 5 tys. i pusty śmiech mnie ogarnął.

Zakładając:
- grupy 25-osobowe
- wpuszczane co 5 minut (mocno naciągane, podejrzewam, że wchodziły co 10-15)

To mamy w 6 godzin zwiedzania (od 10 do 16, bo coś tam przedłużyli) 1800 osób.

Trzeba mieć naprawdę ciężki łeb, żeby rzucić taką ilość.

Dodam, że osoby, które były na obu wizytach podkreślały, że przy Reymonta są znacznie większe tłumy. Ja podszedłem tylko pod stadion przy Kałuży przed 13, nie byłem w środku, ale było tam bardzo "rzadziutko".
Odpowiedz cytując