|
To jest właśnie ta propaganda kolejarska
A z Legią to żę się zazwyczaj nie udawało to nie znaczy ze się tym razem nie uda. Im dłużej nie możemy wygrać na Legii tym większe prawdopodobieństwo że w końcu nam się to uda (patrząc przez pryzmat bukmacherów)
|