Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 02.05.2010, 14:42
To jest właśnie ta propaganda kolejarska

A z Legią to żę się zazwyczaj nie udawało to nie znaczy ze się tym razem nie uda. Im dłużej nie możemy wygrać na Legii tym większe prawdopodobieństwo że w końcu nam się to uda (patrząc przez pryzmat bukmacherów)
Odpowiedz cytując