Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 02.05.2010, 14:34
thechris napisał(a):Wyświetl post
"Po niezłym meczu z Lechem?"
Lech był lepszy w tym meczu od Wisły.
eee?

Cytat:
Wisła - Lokomotiv
sytuacje: 9 - 9
strzały: 7 - 6
strzały celne: 5 - 2
dośrodkowania: 29 - 22
rzuty rożne: 5 - 5
nawet na swoim forum pisali ze jesli mieliby wskazac zwyciezce to jest nia Wisla..

ja nie wiem co gdzie Ty plusy w ich grze widziales.. chyba tylko w ich bramkarzu ktory zremisowal im mecz.. Lewandowski, Peszko i Stilic calkowicie wylaczeni z gry
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 02.05.2010 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując