thechris napisał(a):

"Po niezłym meczu z Lechem?"
Lech był lepszy w tym meczu od Wisły.
|
eee?
Cytat:
Wisła - Lokomotiv
sytuacje: 9 - 9
strzały: 7 - 6
strzały celne: 5 - 2
dośrodkowania: 29 - 22
rzuty rożne: 5 - 5
|
nawet na swoim forum pisali ze jesli mieliby wskazac zwyciezce to jest nia Wisla..
ja nie wiem co gdzie Ty plusy w ich grze widziales.. chyba tylko w ich bramkarzu ktory zremisowal im mecz.. Lewandowski, Peszko i Stilic calkowicie wylaczeni z gry