Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
466
02.05.2010, 14:24
Dymcol
napisał(a):
p.s: Zarko42 - napewno im bliżej do Tedego niż Peji.
Chyba tylko od czasu kiedy Peja im pojechał, patrz wcześniej kawałek na płycie Włodiego odrzucili opcję, czy tez stary zapomniany beef Elda z tede
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42