Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 02.05.2010, 14:24
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
p.s: Zarko42 - napewno im bliżej do Tedego niż Peji.
Chyba tylko od czasu kiedy Peja im pojechał, patrz wcześniej kawałek na płycie Włodiego odrzucili opcję, czy tez stary zapomniany beef Elda z tede
Odpowiedz cytując