Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 02.05.2010, 14:21
Zasadniczo trudno przewidzieć wynik.
Nie można powiedzieć, że Wisła jest słaba, bo przegrała z Koroną, a Legia bo przegrała z Ruchem. Wpadki w wielu meczach ze słabszymi nie zdarzają się tylko w naszej ekstraklasie. Wisła będąc kiepsko przygotowana do rundy, potrafiła się podnieść i walczyć jak równy z równym ze świetnie grającym na wiosnę Lechem, wcześniej wygrywając spotkania.
Gramy mecz o mistrzostwo, rok temu była podobna sytuacja i Wisła potrafiła zostawiając zdrowie na boisku wygrać z Legią, co prawda u siebie ale jednak.
Ważne, aby nasi wypoczęli po tym niesamowitym jak na naszą ligę tempie meczowym, a na Łazienkowskiej wyszli pełni woli walki, skupieni i świadomi tego, jaki bój ich czeka. Legia nie da się łatwo, ale jej pokonanie jest w pełni możliwe.
Odpowiedz cytując