Chaotycznie grające zespoły z przeciętnymi kopaczami.Każdy wynik możliwy,silenie się na analizę nie ma większego sensu skoro to są ekipy nie trzymające żadnego poziomu. raz grające dobrze a raz padakę. Jedyne racjonalne pytanie przed tym meczem mozna zadać takie. Czy większego babola będzie wrzucał Małecki czy Alvarez?,taki wewnętrzny pojedynek. No i rywalizacja między zespołowa,kto gorszy,Brożek czy Grzelak. I taka nieobsadzona konkurencja,choć z zdecydowanymi liderami, kto więcej razy będzie machał rekoma?,Małecki,Brożki,Grzelak,Iwański,Choto...wym ieniłem faworytów. Tak więc nie jest tak,że ten mecz nie wyzwala we mnie emocji,wszak tyle pytań się rodzi
