http://demotywatory.pl/1494671/Puma-Wybieram-cie
Nowa myśl Henia na mecz z Legią?
*Eberk* a no "sramy", bo gramy na wyjeździe, bo Wisła nie rozjeżdża wszystkich jak w sezonie 07/08 (choć i wtedy na Łazienkowskiej przegraliśmy). Mało mnie obchodzi to co myślą o tym meczu kibice Legii. Interesuje mnie tylko Wisła, która po ostatnim meczu zmazała mój optymizm.