Eberk napisał(a):

|
Legia gra jeszcze gorzej. To będzie trudny mecz ale to Wisła ma więcej atutów. I to nasz zespół walczy o Mistrza. Legia co najwyżej o puchary.
Czemu większość osób sra przed tym meczem, że przegramy? Założę się, że tak samo się legioniści srają na swoich forach.
|
Oj nie wiem czy srają puchary mają raczej zapewnione bo nie wierze że Ruch nie wygra PP(chociaż poczekajmy nie wiadomo moża jaga albo pogoń będą nas w LE reprezentować.
Natomiast Legia nie ma nic do stracenia przegrali z Ruchem i muszą się ostro napocić żeby być na 2-3 miejscu.