Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.05.2010, 12:09
Eberk napisał(a):Wyświetl post
Legia gra jeszcze gorzej. To będzie trudny mecz ale to Wisła ma więcej atutów. I to nasz zespół walczy o Mistrza. Legia co najwyżej o puchary.

Czemu większość osób sra przed tym meczem, że przegramy? Założę się, że tak samo się legioniści srają na swoich forach.
Oj nie wiem czy srają puchary mają raczej zapewnione bo nie wierze że Ruch nie wygra PP(chociaż poczekajmy nie wiadomo moża jaga albo pogoń będą nas w LE reprezentować.

Natomiast Legia nie ma nic do stracenia przegrali z Ruchem i muszą się ostro napocić żeby być na 2-3 miejscu.
Odpowiedz cytując