Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.05.2010, 11:53
Wujor napisał(a):Wyświetl post
Na taki mecz czekałem. Mają ci marni dorobkiewicze wykazac się wolą walki i przywiązaneim do klubu. Czas na zmazanie upokorzeń z tego sezonu. 6 kompromitacji w lidze plus niesamowite sku...rwienie się w pucharach, to moim zdaniem wystarczy. Jeżeli nie wygrają - Cupiał powinien ich poprostu wypier....dolic na zbity ryj. Co do jednego. Koniec z tolerancją na lenistwo.
ja dla odmiany chcialem uniknac grania tego meczv w tak podbramkowej sytuacji.oby Ślask nam dzis pomogł bo w wawie ciezko liczyc na wiecej niz remis
Odpowiedz cytując