Legia gra jeszcze gorzej. To będzie trudny mecz ale to Wisła ma więcej atutów. I to nasz zespół walczy o Mistrza. Legia co najwyżej o puchary.
Czemu większość osób sra przed tym meczem, że przegramy? Założę się, że tak samo się legioniści srają na swoich forach.