Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
Od: 04.2010
Offline
#
337
02.05.2010, 11:06
Issa jako defensywny pomocnik więcej buduje akcji z przodu ( i to niezłych ) niż dwaj nasi ofensywni ( np. Jirsak ).
Widać,że nie jest przygotowany fizycznie na cały mecz i dlatego go Kasperczak wpuścił w drugiej połowie.
Eberk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eberk
Znajdź inne posty napisane przez Eberk