Ravers napisał(a):

Są jednak plusy porażki z Koroną:
-Wiślacy będą czuć oddech Amiki na plecach(jeśli Amica wygra ze Śląskiem to będą tracić do nas 1 pkt)i zaczną za********* bo będą wiedzieli,że jeśli przegrają to nie mają mistrza(Amica ma łatwiejszy terminarz niż my),
-Będzie większa motywacja(opisane wyżej)
Cóż,pozostaje wierzyć i mieć nadzieję że Cupiał nie sprzeda Wisły,jak nie będzie majstra...
|
Kolego ,prosze cie...nie używaj tego słowa!!!
O
majstra...to walczą w Poznaniu.A ty jak masz ochote,to idź do swojego majstra i poproś go żeby nie pastwił się nad tobą w pracy.Ewentualnie postaw mu browara.Koniecznie tego z zieloną etykietką....