|
Uważam że dobrze by było jakby ktoś bardziej kompetentny ode mnie na tym forum napisał do telewizji Kraków żeby zrobiła debatę na żywo z prezydentem miasta, architektem i wykonawcą bo jak się nie spotkają to nic nie będzie ustalone tylko każdy będzie zwalał winę na drugiego.
|