Wyświetl pojedynczy post
Travaux
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9457
Stary 02.05.2010, 09:00
Uważam że dobrze by było jakby ktoś bardziej kompetentny ode mnie na tym forum napisał do telewizji Kraków żeby zrobiła debatę na żywo z prezydentem miasta, architektem i wykonawcą bo jak się nie spotkają to nic nie będzie ustalone tylko każdy będzie zwalał winę na drugiego.
Odpowiedz cytując