Wujor napisał(a):

moim zdaniem jest spora szansa na 4 miejsce i unikniecie kompromiitacji w pucharach wystarczy lanie na łazienkowskiej a ruch i lech wygrywaja swoje mecze i jesteśmy uratowani
|
Nie bylbym tego taki pewien, jesli Ruch zdobedzie puchar polski i zajmie miejsce na podium to 4 miejsce ma zagwarantowane puchary
