Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.05.2010, 08:59
Wujor napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem jest spora szansa na 4 miejsce i unikniecie kompromiitacji w pucharach wystarczy lanie na łazienkowskiej a ruch i lech wygrywaja swoje mecze i jesteśmy uratowani
Nie bylbym tego taki pewien, jesli Ruch zdobedzie puchar polski i zajmie miejsce na podium to 4 miejsce ma zagwarantowane puchary
Odpowiedz cytując