Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9456
Stary 02.05.2010, 08:47
Kwiecień 2010 w 1min!



wersja do ściągnięcia:
http://www.przeklej.pl/plik/budowa-k...i-0013dm9jtbq4

Specjalne podziękowania dla: Micek14, Hanex, Wislak88 za wsparcie przy zapisywaniu zdjęć.
Jak ktoś jeszcze ma coś z kwietnia to niech spakuje i prześle na priva link
Niedługo będą kłaść stopnice... wówczas naprawdę każda pomoc będzie na wagę złota

Dla przypomnienia:
Link do kamerki:
rtsp://91.213.255.219/live/mpeg4
albo http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/

wystarczy zwykły print screean. który można przyciąć do rozdzielczości 640x480px ale NIE MNIEJ !
Mogą być luzy po bokach, grunt żeby nie ucinać fragmentu zdjęcia.
Odpowiedz cytując