Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 02.05.2010, 08:40
Sędzie bardzo dobrze prowadził mecz, przykro mi, że w większości przypadków to Wiślak leżał po delikatnym kontakcie, ale to jest jedyny sposób, by piłkarze zaczęli grać, a nie tylko szukać okazji do przewrócenia się.
Odpowiedz cytując