|
Panowie, Legia obecnie jest słabsza od Korony Kielce! Niestety my od niej nie jesteśmy wcale lepsi, choć może zrzućmy to na "szalone" tempo rozgrywek. Siłą Legii są stałe fragmenty, z których zdobywają sporo bramek. Gramy w najlepszym składzie, trzeba ukąsić Muchę inaczej mistrza w Krakowie nie zobaczymy. Chyba, że walka o drugiego frajera roku będzie się toczyła pomiędzy Wisła, a Lechem do ostatniej kolejki. Prawda jest taka, że 1 połowa z Piastem i z Koroną są na poziomie meczów z Arką.
Jeszcze co do Issy Ba, to nie wiem czy nie najkorzystniejsze byłoby go ustawić na pozycji Boguskiego, żeby nie miał zadań defensywnych, wysoki jest, więc jest większa szansa, że coś w górze wygra i z Brożkiem mógłby coś kombinacyjnie zagrać. No i może w końcu zrobiłby coś efektywnego, bo na razie te sztuczki niewiele dają.
|