Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
Od: 05.2008
Offline
#
40
02.05.2010, 08:18
moim zdaniem jest spora szansa na 4 miejsce i unikniecie kompromiitacji w pucharach
wystarczy lanie na łazienkowskiej a ruch i lech wygrywaja swoje mecze i jesteśmy uratowani
Wujor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wujor
Znajdź inne posty napisane przez Wujor