Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 02.05.2010, 08:18
moim zdaniem jest spora szansa na 4 miejsce i unikniecie kompromiitacji w pucharach wystarczy lanie na łazienkowskiej a ruch i lech wygrywaja swoje mecze i jesteśmy uratowani
Odpowiedz cytując