Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 01.05.2010, 23:00
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Ba... nie spodziewał się tak agresywnej gry. Ktoś musi z nim pogadać ale myślę, że przyzwyczai się do agresywnej gry.

.
Ba dobrze wiedział jaka będzie gra tylko nie przewidział że tym razem sędzia powie nie dla przewracania się przy każdym starciu.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 01.05.2010 o godz. 23:03.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując