Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 01.05.2010, 21:34
Slask ma bardzo nieciekawych rywali w ostatnich trzech meczach, wyjazd do Piasta, potem do Odry, na koniec u siebie ma Arke i tylko 3 pkt przewagi nad tymi dwoma pierwszymi druzynami, jesli jutro przegra. Powinni gryzc trawe z pyrami, wszystko jest mozliwe, a lech gra bez Stilica, Peszko ma az 11 kartek!! Jutro wypadaloby go jakos sprowokowac, bo jak dostanie dwunasta to pauzuje dwie kolejki!!
Odpowiedz cytując