Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 01.05.2010, 20:57
Kiedy ja zobaczę zwycięstwo Wisełki nad Legią albo Lechem. Teraz wygrana się przyda bardzo, bo Warszawiaki stracą LE, a my dostaniemy kopa i możliwe, że tytuł zdobędziemy. Porażka albo remis, przy zwycięstwie Lecha komplikuje mocno sprawy
Odpowiedz cytując