|
co wy mówicie o jakiś remisach?! ruch wygrał spokojnie, a my jedziemy do Warwy gdzie legia gra słabo "bo ich wygwizdują" i nie damy rady wygrać?
Musimy tam jechać i jak się postawią to wyrwać im te 3 pkt i koniec.
Jak nie wygramy to nie zasługujemy na mistrza bo tak słabej Legi to chyba nigdy nie widziałem.
|