Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 01.05.2010, 20:55
co wy mówicie o jakiś remisach?! ruch wygrał spokojnie, a my jedziemy do Warwy gdzie legia gra słabo "bo ich wygwizdują" i nie damy rady wygrać?

Musimy tam jechać i jak się postawią to wyrwać im te 3 pkt i koniec.

Jak nie wygramy to nie zasługujemy na mistrza bo tak słabej Legi to chyba nigdy nie widziałem.
Odpowiedz cytując