Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 01.05.2010, 20:34
MaG* napisał(a):Wyświetl post
Liga stała się ciekawsza .
Tak, jest to mówione od dwóch sezonów.
Ale wolałbym ,żeby była ciekawsza z powodu polepszenia się drużyn. Wtedy poziom byłby podobny i liga ciekawsza.
Ale powodem stania się ligi ciekawszą jest niestety to, że poziom jest tak mierny, że nikt nie jest w stanie udowodnić swojej wyższości. O wielu decyduje przypadek...
Nie mówię oczywiście o górze tabeli, gdzie Ruch ,który naprawdę gra ostatnio ładną piłkę pokazuje,że może spokojnie walczyć z Wisłą, Legią,czy Lechem.
Jednak wolałbym ,żeby Wisła zdobywała mistrza 3 kolejki przed końcem od ekscytowania się wyrównaną walką w czubie. Teraz jednak tego nie unikniemy, ale wierzę ,że mistrz znowu będzie na ,,Reymonta".
Co do meczu, to tylko zwycięstwo. Jesteśmy jak najbardziej w stanie wygrać.
Nie ma co oglądać się na innych.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Odpowiedz cytując