pawel20 napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego ale w tym meczu przegrywalismy praktycznie każdą główke. A przy takiej liczbie dośrodkowań to aż kuło w oczy :]
|
nie wiesz dlaczego? To ci powiem: gdyby Boguski wygrywal kazda głowke z przeciwnikiem o 30 cm wyzszym od siebie to juz dawno grałby w koszykowke, a nie sie w pilce marnował.
Z Legią to remis bedzie dobry przy naszej obecnej formie, wazne zeby Lech stracil i jutro i z Ruchem.