Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.05.2010, 20:19
pawel20 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego ale w tym meczu przegrywalismy praktycznie każdą główke. A przy takiej liczbie dośrodkowań to aż kuło w oczy :]


nie wiesz dlaczego? To ci powiem: gdyby Boguski wygrywal kazda głowke z przeciwnikiem o 30 cm wyzszym od siebie to juz dawno grałby w koszykowke, a nie sie w pilce marnował.

Z Legią to remis bedzie dobry przy naszej obecnej formie, wazne zeby Lech stracil i jutro i z Ruchem.
Odpowiedz cytując