Wyświetl pojedynczy post
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.05.2010, 20:10
W tej lidze wszystko jest możliwe nawet to ,że wygramy z Legią a przegramy 2 pozostałe mecze.
Trzeba czekać do samego końca. Liga stała się ciekawsza .
Odpowiedz cytując