igortsw napisał(a):

Zremisować ? Ale pyry oczywiście musiałby zgubić punkty, a my wygrać na Suchy Stawach z starozakonnymi i tak dalej...
|
No właśnie nie bardzo. Od wielu lat jest tak, że przegrany w meczu Legia - Wisła zdobywa mistrza. Raz był remis, to mistrz poszedł do innej drużyny, czyli Zagłębia. Czyli niestety remis oznacza mistrza dla majstrów :/