|
A co sobie jeszcze przypomniałem fosy na D i E będą odkopane .
Za fosami nie będzie już żadnych płotów tylko jakieś barierki nie za wysokie przed pierwszymi rzędami trybun coś na styl tych które są teraz na D i E.
Spytałem się o ten śmiertelny wypadek w którym miejscu budowy miał miejsce , ale oprowadzający nic nie chciał powiedzieć potem powiedział że tym bardziej nic nie powie bo to był jakiś dobry jego znajomy , trochę głupio mi się zrobiło , ale i to spytałem o ten przypadek z jesieni zeszłego roku z przygniecionym przez drzewo . Z tym gościem jest wszystko w porządku , nic mu nie dolega.
Ostatnio edytowane przez filip74 : 01.05.2010 o godz. 19:50.
|