Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.05.2010, 19:39
Remis biorę w ciemno. Legia to Legia, nie ma co rozwodzić sie nad jej wyczynami. Zawsze mogą zaskoczyć.


PS - Prober, czy ty za punkt honoru postawiłeś sobie rozpoczynanie każdego wątku dotyczącego następnego meczu Wisły zanim jeszcze Małecki weźmie prysznic ?
Ostatnio edytowane przez felipe : 01.05.2010 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując