|
A po co komu więcej widzieć? Calutkie boisko i jeszcze trochę trybun widać, poza tym zdjęcie robione chyba na stojąco z nawyższego miejsca na C.
Kiedyś ktoś rozrysował to tu bądź na SSC i wyszło że przeciwległęgo telebimu nie będzie widziało 3-5 ostatnich rzędów. Gdyby telebim drugi umieszczono na okrąglaku to nie widziałby go prawie nikt z E
|