Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9444
Stary 01.05.2010, 19:16
A po co komu więcej widzieć? Calutkie boisko i jeszcze trochę trybun widać, poza tym zdjęcie robione chyba na stojąco z nawyższego miejsca na C.
Kiedyś ktoś rozrysował to tu bądź na SSC i wyszło że przeciwległęgo telebimu nie będzie widziało 3-5 ostatnich rzędów. Gdyby telebim drugi umieszczono na okrąglaku to nie widziałby go prawie nikt z E
Odpowiedz cytując