crazykaro napisał(a):

|
Dobrze że będzie meczyk w TVP to będzie sobie można komfortowo oglądnąc. Mam nadzieje zesobie odpoczną po tych dwóch tygodniach maratonu piłkarskiego i rozniosą Legię
|
Fajnie poczytać niepoprawnego optymistę

A tak naprawdę Wisła jest o tyle obliczalna w tym sezonie,że żadnego prestiżowego meczu nie wygrała.
Może tym razem zaskoczą... Może.