Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.05.2010, 18:18
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że będzie meczyk w TVP to będzie sobie można komfortowo oglądnąc. Mam nadzieje zesobie odpoczną po tych dwóch tygodniach maratonu piłkarskiego i rozniosą Legię
Fajnie poczytać niepoprawnego optymistę
A tak naprawdę Wisła jest o tyle obliczalna w tym sezonie,że żadnego prestiżowego meczu nie wygrała.
Może tym razem zaskoczą... Może.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując