|
Najbardziej w tym wszystkim dołuje brak charakteru u naszych piłkarzyków. Jak można 6 meczów prze***** po 0:1?
Jedyna nadzieja w tym, że Lech nie wytrzyma presji. Już w zeszłym sezonie zabrakło im jaj by zaklepać mistrzostwo. Tydzień temu było widać jak się panicznie boją zawalczyć o pełną pulę z nami, teraz mogą mieć pietra przez meczami we Wrocku i Chorzowie. Trzeba wierzyć do końca.
|