Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 01.05.2010, 17:38
Najbardziej w tym wszystkim dołuje brak charakteru u naszych piłkarzyków. Jak można 6 meczów prze***** po 0:1?
Jedyna nadzieja w tym, że Lech nie wytrzyma presji. Już w zeszłym sezonie zabrakło im jaj by zaklepać mistrzostwo. Tydzień temu było widać jak się panicznie boją zawalczyć o pełną pulę z nami, teraz mogą mieć pietra przez meczami we Wrocku i Chorzowie. Trzeba wierzyć do końca.
Odpowiedz cytując