Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9438
Stary 01.05.2010, 17:29
Chcę zaktualizować animacje z budowy AB...a więc jeśli ktoś ma jakieś screany z kamerki to niech wrzuci na dowolny serwer i podeśle linka na priv.
Aha jak kadrujecie zrzut ekranu to róbcie to tak żeby nie przycinać zdjęcia do wielkości mniejszej jak 640x480 !!
Odpowiedz cytując