|
Chcę zaktualizować animacje z budowy AB...a więc jeśli ktoś ma jakieś screany z kamerki to niech wrzuci na dowolny serwer i podeśle linka na priv.
Aha jak kadrujecie zrzut ekranu to róbcie to tak żeby nie przycinać zdjęcia do wielkości mniejszej jak 640x480 !!
|