Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 01.05.2010, 15:23
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cię. Nie używaj tego stwierdzenia.
Chociaż faktycznie, teraz mistrzostwo smakowałoby nawet lepiej niż przed rokiem. 3 wygrane po wcześniejszym strzeleniu sobie w stope. I to z Legią i Pasami i niespadywalną Odrą.
Tak czy inaczej, po wczorajszym "wypadałoby przeprosić kibiców"
"Drużyna nie zareagowała pozytywnie"...
Odpowiedz cytując