Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
Od: 01.2010
Offline
#
326
01.05.2010, 15:23
Szarny
napisał(a):
Proszę Cię. Nie używaj tego stwierdzenia.
Chociaż faktycznie, teraz mistrzostwo smakowałoby nawet lepiej niż przed rokiem. 3 wygrane po wcześniejszym strzeleniu sobie w stope. I to z Legią i Pasami i niespadywalną Odrą.
Tak czy inaczej, po wczorajszym "wypadałoby przeprosić kibiców"
"Drużyna nie zareagowała pozytywnie"...
palladynTS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez palladynTS