Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 01.05.2010, 15:17
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Teraz liga naprawdę będzie jeszcze ciekawsza!!!
Proszę Cię. Nie używaj tego stwierdzenia.
Chociaż faktycznie, teraz mistrzostwo smakowałoby nawet lepiej niż przed rokiem. 3 wygrane po wcześniejszym strzeleniu sobie w stope. I to z Legią i Pasami i niespadywalną Odrą.
Tak czy inaczej, po wczorajszym "wypadałoby przeprosić kibiców"
Odpowiedz cytując