[quote=szczebrzeszcz;891347]w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować
trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania
a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy,
gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech...
Dlaczego dopisałeś Amice 3 pkt przed meczem we Wrocku

?Ogarnij się proszę.
Teraz liga naprawdę będzie jeszcze ciekawsza!!!
