Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 01.05.2010, 15:00
[quote=szczebrzeszcz;891347]w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować
trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania
a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy,
gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech...

Dlaczego dopisałeś Amice 3 pkt przed meczem we Wrocku?Ogarnij się proszę.

Teraz liga naprawdę będzie jeszcze ciekawsza!!!
Odpowiedz cytując