Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 01.05.2010, 14:37
fialo napisał(a):Wyświetl post
Trzeba w końcu pokazać, że się na Mistrzostwo Polski zasługuje.
to chyba logiczne i rowna sie z 1 miejscem na koniec sezonu.. zajmie ktos inny to oni zasluzyli.. my to my... i nic tu do rzeczy nie ma kto przegral z Legia, Amika czy Cracovia... bo gdybac to sobie mozna... gdyby Odra wygrala wszystkie mecze to by MP zdobyla .. Odra w sumie zasluzyla na MP.. ale dziwnym trafem jest na dole w tabeli

nie interesuje mnie jak, moga przegrac i 3 mecze pod rzad teraz.. byle bylo MP
Odpowiedz cytując