fialo napisał(a):

|
Trzeba w końcu pokazać, że się na Mistrzostwo Polski zasługuje.
|
to chyba logiczne i rowna sie z 1 miejscem na koniec sezonu.. zajmie ktos inny to oni zasluzyli.. my to my... i nic tu do rzeczy nie ma kto przegral z Legia, Amika czy Cracovia... bo gdybac to sobie mozna... gdyby Odra wygrala wszystkie mecze to by MP zdobyla .. Odra w sumie zasluzyla na MP.. ale dziwnym trafem jest na dole w tabeli
nie interesuje mnie jak, moga przegrac i 3 mecze pod rzad teraz.. byle bylo MP