Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 01.05.2010, 13:37
Błędem Wisły jest to,że kupują w ostatniej chwili.Najpoprawniej chyba byłoby w trakcie sezonu upatrzyć kilku i w okienku negocjować a nie podpiszą w ostatnich chwilach, gdy chłop nie ma czasu przepracować sezonu przygotowawczego i płacz że słabo gra i że pieniądze w błoto.
Odpowiedz cytując