Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 01.05.2010, 12:56
Przykre że Heniu nie miał nawet kogo wpuścic za Brożka, przespano zimowe okienko transferowe.Transfery last minute nie wypaliły.W końcówce była spora przewaga ale zabrakło zimnej krwi pod bramką.Przez wiele lat Wisła wygrywała lige dzięki bardzo skutecznym napastnikom (Żuraw,Franek,Kuźba ) którzy nawet jak drużynie nie szło potrafili urwac sie obrońcom rywali i coś ustrzelic,dziś takich nie ma i są męczarnie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.05.2010 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując