<wislak88> napisał(a):

|
Wrażenia po dniu otwartym: nikt nic nie wie, to nie nasz zakres prac, trwają negocjacje i projektant nad tym myśli. Jedyna wiadomość to że 15 maja zabierają się za murawę i trybunę będą budować "od tyły"
|
No dokładnie
Pleksi? Yyy... to nie wiem nie mam wglądu w projekt budowy. Ale tam będzie odgradzała specjalna ściana sektor gości.
Pawilon za tyle milionów a wiatraki nie działają, można się było udusić żywcem.