Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9419
Stary 01.05.2010, 12:27
<wislak88> napisał(a):Wyświetl post
Wrażenia po dniu otwartym: nikt nic nie wie, to nie nasz zakres prac, trwają negocjacje i projektant nad tym myśli. Jedyna wiadomość to że 15 maja zabierają się za murawę i trybunę będą budować "od tyły"
No dokładnie

Pleksi? Yyy... to nie wiem nie mam wglądu w projekt budowy. Ale tam będzie odgradzała specjalna ściana sektor gości.


Pawilon za tyle milionów a wiatraki nie działają, można się było udusić żywcem.
Odpowiedz cytując