Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22527
Stary 01.05.2010, 12:09
oni trochę w piłe nie grali więc myślę że zgodziliby się na takie kontrakty w klubie który będzie grał w europejskich pucharach jak i z myślą o przypomnieniu o sobie w europie..

trzeba tylko umiejętnie z nimi pogadać.. tylko komu w naszym klubie by się chciało to zrobić...


Odpowiedz cytując