|
oni trochę w piłe nie grali więc myślę że zgodziliby się na takie kontrakty w klubie który będzie grał w europejskich pucharach jak i z myślą o przypomnieniu o sobie w europie..
trzeba tylko umiejętnie z nimi pogadać.. tylko komu w naszym klubie by się chciało to zrobić...
|