Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 01.05.2010, 11:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
po 1 zobacz na posty tego "kolegi" co drugi to plakanie i narzekanie na wszystko co sie da
Mam prawo narzekać i nikt mi tego nie zabroni. podaj mi choć jeden mój post z narzekaniem w którym nie mam racji,

Jeśli mamy się cieszyć z tego jak nasza drużyna gra to ok, wydaj takie rozporządzenie i nie ma problemu będziemy śpiewać na każdym meczu nic się nie stało.
Odpowiedz cytując