Jaroo1 napisał(a):

|
po 1 zobacz na posty tego "kolegi" co drugi to plakanie i narzekanie na wszystko co sie da
|
Mam prawo narzekać i nikt mi tego nie zabroni. podaj mi choć jeden mój post z narzekaniem w którym nie mam racji,
Jeśli mamy się cieszyć z tego jak nasza drużyna gra to ok, wydaj takie rozporządzenie i nie ma problemu będziemy śpiewać na każdym meczu nic się nie stało.