TOMEK 11 napisał(a):

|
a co mają nie zechcieć , w pewnym wieku nie patrzysz już na ligę tylko na kasę którą możesz zarobić na starość
|
No właśnie dobrze mówisz tylko że mistrz polski nie zaoferuje więcej niż 400 tyś. ojro rocznie więc nawet pod tym względem nie opłaca się im przechodzić do polskiej ligi.