Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22525
Stary 01.05.2010, 11:49
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
a co mają nie zechcieć , w pewnym wieku nie patrzysz już na ligę tylko na kasę którą możesz zarobić na starość
No właśnie dobrze mówisz tylko że mistrz polski nie zaoferuje więcej niż 400 tyś. ojro rocznie więc nawet pod tym względem nie opłaca się im przechodzić do polskiej ligi.
Odpowiedz cytując