|
Przygotowanie kondycyjne raczej nie jest problemem, bo nasi zaczeli grac od 70 minuty i stwarzali sobie kolejne sytuacje, a Korona w tym momencie strasznie spuchla.
Co do Ba, to pilkarz o szklanym zdrowiu(i dlatego nie zrobil kariery w powaznym klubie), co widzimy tez u nas w czasie tego kilkumiesiecznego pobytu(ile on juz mial urazow? ciagle jakies problemy). Po drugie...niezbyt angazujacy sie w gre obronna zespolu, wiec nie robcie z niego zbawcy.
Singlar jest juz gotowy do gry? Mam nadzieje, ze w 2 ostatnich kolejkach on wyjdzie w podstawowym skladzie, bo Alvarez ma fatalna wrzutke i nie moge juz tego ogladac.
|