Jaroo1 napisał(a):

|
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
|
Masz mu za złe że jest realistą?